У Рівному можна отримати безкоштовну консультацію юриста. Де?

В обласній науковій бібліотеці почали проводити заняття для підвищення правосвідомості громадян

Юридичні консультації у Рівному можна отримати безкоштовно. Оскільки такі послуги користуються попитом,  то у Рівненській обласній бібліотеці на вул. Короленка раз на місяць проводитимуть ще і заняття для рівнян, які прагнуть підвищити свою правосвідомість. Як розповіла головний спеціаліст Рівненського центру з надання безоплатної правової допомоги Юлія Маліванчук, ці заняття об’єднали умовною назвою «Година права» і стати слухачами курсу можуть усі охочі. До центру зазвичай звертаються всі верстви населення за допомогою у вирішенні адміністративних, цивільних та земельних питань та щодо субсидій, але найчастіше - учасники АТО, говорить Юлія Маліванчук:

Учасники АТО складають левову частину наших клієнтів, нещодавно ми видавали їм соціальні картки за підтримки товариства «Українці разом», соціальна картка - це система пільг для учасника АТО. Вони звертаються до нас зі своїми особистими питаннями, здебільшого це земельні питання, порядок безоплатного отримання земельної ділянки на пільгових умовах.

Центр правової допомоги надає первинну і вторинну допомогу - сприяє рівнянам у складанні заяв, скарг, інформаційних запитів та надає допомогу як захисник у суді. Ця допомога є безкоштовною, послуги адвоката відшкодовує держава.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень