![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Якщо міськрада не знайде грошей
Згідно з медреформою, оплачувати УЗД, фіброгастроскопію та інші обстеження хворим збирається держава. Але, як поінформувала на засіданні бюджетної комісії міськради заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, щоб це стало можливим, потрібно потратитися місту на забезпечення вуькопрофільних спеціалістів комп'ютерами:
Щоб це з другого півріччя оплачувала Національна служба здоров’я, нам потрібно знайти 1 мільйон 140 тисяч гривень на уже повну докомп'ютеризацію вторинного рівня Центрів ПМСД.
За словами Галини Кульчинської, якщо у медзакладах не буде створено необхідних умов для роботи медиків, Національна служба здоров'я не буде укладати з ними угоди на оплату медобстежень. І НСЗУ не має права тратитися на комп'ютери та принтери.
Заступник міського голови Сергій Васильчук їй заперечив:
Нема такого офіційно, що хтось буде фінансувати з 1 липня. Йдеться про вторинну ланку меддопомоги. На вторинний рівень ми вже віддали 110 мільйонів гривень на зарплати. Не знаючи, що робити з медиками цього рівня, ми їх профінансували. Як буде офіційно урядом прийнято рішення про те, що з 1 липня буде якесь переведення, ми спокійно заберемо гроші з зарплати медиків вторинного рівня і купимо їм комп'ютери.
Не дійшовши до спільної думки, депутати вирішили повторно розглянути це питання на засіданні комісії у вівторок, 23 квітня.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК