ON-LINE

Без обіцяних безплатних медичних обстежень можуть залишитися рівняни

субота, 20 квітня 2019
Якщо міськрада не знайде грошей

Згідно з медреформою, оплачувати УЗД, фіброгастроскопію та інші обстеження хворим збирається держава. Але, як поінформувала на засіданні бюджетної комісії міськради заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, щоб це стало можливим, потрібно потратитися місту на забезпечення вуькопрофільних спеціалістів комп'ютерами:  

Щоб це з другого півріччя оплачувала Національна служба здоров’я, нам потрібно знайти 1 мільйон 140 тисяч гривень на уже повну докомп'ютеризацію вторинного рівня Центрів ПМСД.

За словами Галини Кульчинської, якщо у медзакладах не буде створено необхідних умов для роботи медиків, Національна служба здоров'я не буде укладати з ними угоди на оплату медобстежень. І НСЗУ не має права тратитися на комп'ютери та принтери.

Галина Кульчинська

Заступник міського голови Сергій Васильчук їй заперечив:

Нема такого офіційно, що хтось буде фінансувати з 1 липня. Йдеться про вторинну ланку меддопомоги. На вторинний рівень ми вже віддали 110 мільйонів гривень на зарплати. Не знаючи, що робити з медиками цього рівня, ми їх профінансували. Як буде офіційно урядом прийнято рішення про те, що з 1 липня буде якесь переведення, ми спокійно заберемо гроші з зарплати медиків вторинного рівня і купимо їм комп'ютери.

Не дійшовши до спільної думки, депутати вирішили повторно розглянути це питання на засіданні комісії у  вівторок, 23 квітня.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного