ON-LINE

Батько заплатив понад 30 000 дитині, щоб виїхати за кордон

вівторок, 19 лютого 2019
Стільки аліментів заборгував мешканець Вараша
Фото ілюстративне

Чоловік не сплачував аліменти з 2014 року. Ухвалені зміни до законодавства у межах ініціативи Міністерства юстиції  #ЧужихДітейНеБуває дали змогу державному виконавцю застосувати до боржника дієві важелі впливу. Зокрема батька обмежили у праві виїзду за межі України, праві керувати транспортними засобами, користуватися зброєю і полювати. Також чоловіка внесли до Єдиного реєстру боржників.

- Ймовірно, обмеження у праві виїзду за межі України чи не найбільше подіяло на чоловіка. Адже він мав намір їхати за кордон. А борг зі сплати аліментів завадив би йому це зробити. Тож після отримання постанов про обмеження боржник з’явився до відділу і заплатив 31 500 гривень заборгованих аліментів на утримання своєї дитини, - розповів начальник Вараського міського відділу Державної виконавчої служби Артур Семенюк.

За словами начальника обласного управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, торік державні виконавці Рівненської юстиції стягнули 79,9 млн грн аліментів на користь 18 тисяч дітей. Були приклади сплати боргу у 60, 90, 100 тисяч гривень за один раз.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Теги: аліменти

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного