Бабусі знали цей секрет. Він і зараз допоможе позбутися акне

Про витрачений час – не пошкодуєте

Йдеться про гігієну. У мережі можна зустріти чимало порад, що наволочку треба міняти щонайменше раз на тиждень, аби шкіра обличчя не контактувала з несвіжою білизною і не провокувати таким чином нових висипів.

Якщо є схильність до акне, то наволочку треба міняти ще частіше. Щонайменше раз на три дні. Але тут грає роль й ще один секрет, відомий нашим бабусям.

Якщо людина має схильність до акне, то швидше за все тут є й певна спадковість. У такому випадку правила гігієни мають бути більш суворими, й ту ж наволочку треба міняти раз на три дні.

 

Обличчя краще після вмивання не витирати рушником, а краще обрати паперові одноразові рушники.

 

Лікарі уже давно звернули увагу, що люди перестали прасувати свою білизну. Але тут йдеться не стільки про факт прання, а саме про додаткову термічну обробку білизни. Це теж впливає на стан шкіри.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень