Атомники ХАЕС придбали необхідні для допомоги й побуту речі для ЗСУ (ФОТО)

Волонтерський рух працює невпинно

Атомники ХАЕС намагаються оперативно реагувати на запити військових щодо їх першочергових потреб. Буквально цього тижня працівники електроцеху ХАЕС придбали сертифіковані кровоспинні турнікети для ЗСУ. Колектив підрозділу відгукнувся на прохання захисників, зібравши 57 тис. грн, щоб придбати медичні засоби.

Тож днями представники цеху передали 100 турнікетів «SICH» для волонтерів, а вже в п’ятницю автомобіль із допомогою вирушить на передову рятувати життя.

Крім того, працівники Хмельницької АЕС долучилися ще до однієї доброї справи, аби підтримати військових. Для облаштування побуту захисників у польових умовах атомники придбали обладнання та матеріали: бензопилу, сокири, ціпки та паливо-мастильні матеріали.

Частину коштів, зібраних під час акції «Щедруємо на ЗСУ», передали працівники відділу роботи з громадськістю і ЗМІ. Підтримав благодійну ініціативу колектив комунального господарства ХАЕС.

 

Також вдалося задовольнити й запити військових, яким необхідне було обладнання для зв’язку та розвідки. За традицією, на ХАЕС таким зверненням від захисників приділяється особлива увага. Працівники різних цехів та підрозділів постійно проводять благодійні збори коштів, щоб підтримати відважних воїнів нашої держави.

Атомники придбали та передали військовим квадрокоптер та обладнання для зв’язку Starlink.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень