Місто атомників проведе традиційні купання на Водохреще

Для охочих пірнати облаштували спеціальне місце

Сьогодні християни східного обряду вшановують одне з найдавніших свят – Водохреще, або Богоявлення. Однією з традицій цього дня є занурення у воду.

Упродовж багатьох років профспілковий комітет ХАЕС організовує і проводить такі купання у Нетішині. Не буде виключенням і 2023 рік.

19 січня 2023 року з 9:00 до 16:00 на озері поблизу навчально-тренувального центру ХАЕС (народна назва «Біля верби») усі охочі мають можливість зануритися в воду, де буде облаштоване місце для купання.

За безпечним поводженням на воді протягом дня слідкуватимуть рятувальники.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень