На Дубенщині діти створили «фабрику» солодощів для військових (ФОТО)

На сьогодні до відправлення вже готові 300 штук смаколиків. І це лише перша партія

«Фабрику» солодощів для військових влаштували у Молодіжному просторі «ТУР», що в селі Шепетин.

«Це наша пластова оселя. Ми збираємося тут на різноманітні заходи, у тому числі й для виготовлення енергетичних батончиків, - розповідає голова осередку Пласту Смизької тергромади Галина Руднік. – Кошти на закупівлю продуктів назбирали діти – для цього вони організували Вертеп і ходили колядувати. До справи долучалися і благодійники, але ініціатива все-таки за нашими вихованцями.

Батончики готують за рецептурою, яка не потребує випікання. Таким чином «фабрика» патріотичних солодощів не залежить від графіків вимкнення електроенергії.

Серед інгредієнтів: вівсяні пластівці, різні види горішків, курага, родзинки, мед. Усе це подрібнюється і змішується в правильних пропорціях.

 «Такі батончики справді смачні. Рецепт нам рекомендували волонтери, які мають досвід у виготовленні цієї продукції. Взагалі мета цієї акції – перш за все, підтримати українських військових. Але разом із тим хотілося, щоб діти відчули, що їхні наміри і праця справді цінні. Що кожен може допомогти захисникам, незалежно від віку, - пояснює Галина Руднік.

Загалом же пластуни із закуплених продуктів планують виготовити до 1000 енергетичних батончиків для українських захисників.

Джерело: Рівненська ОВА

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень