ХАЕС уже передала на підтримку ЗСУ 100 мільйонів гривень і це не межа

Атомники активно долучаються до благодійних заходів

Днями на ХАЕС підсумували результати конкурсів професійної майстерності у підрозділах ХАЕС.

Генеральний директор ХАЕС Андрій Козюра подякував учасникам за активну участь у заходах та заохотив молодь бути активними на виробництві: забезпечувати надійну роботу обладнання, надавати свої пропозиції для покращення виробництва, а поза тим долучатися до благодійних заходів Хмельницької АЕС.

Колектив підприємства з перших днів військової агресії рашистів підтримує Збройні сили України. Понад 100 млн грн перерахували атомники на спецрахунок ЗСУ в Національному Банку України. Поряд з цим підрозділи ініціюють придбання обладнання для колег, котрі виконують бойові задачі, волонтери ХАЕС допомагають родинам, що знайшли прихисток у громадах зони спостереження ХАЕС, тікаючи від окупації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень