Апетитна картопля з хрусткою скоринкою: простіше не буває

У духовці

Картопля – улюблений овоч українців. Деякі люди можуть їсти її мало не щодня у різному вигляді.

Чи не найпростіше готувати з картоплі пюре, але найсмачнішою є запечена картопля у духовці. З переваг рецепта — картоплю чистити не потрібно.

Інгредієнти:

  • 2 ст. л. – оливкової олії
  • 3 ст. л. – яблучного оцту
  • 1/2 ч. л. – солі
  • 1/2 ч. л. – чорного перцю
  • 900 гр – маленької картоплі
  • Сіль та подрібнений свіжий часник.

Перш за все розігрійте духовку до 220 °. Потім приготуйте соус, у якому змішайте оливкову олію, 2 ст. л. оцту, сіль та перець. Шкірку невеличкої картоплі добре вимийте і розріжте її навпіл. Після цього полийте сумішшю і перемішайте.

Викладіть картоплю зрізаною стороною вниз і запікайте до м’якості 35-40 хвилин.

Потім додайте столову ложку оцту, що залишилася, в приготовлену картоплю, посипте сіллю і часником, та перемішайте.

Смачного!

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень