Анекдоти втратять актуальність: рівнянам видаватимуть електронні рецепти на ліки

А не рукописні

З дня на день у медзакладах Рівного розпочнуть запроваджувати електронну документацію. В першу чергу, в електронний вигляд переведуть медичні картки пацієнтів. Зараз чекають на спеціальну програму, яка дозволить це зробити. Вона має надійти зі дня на день. А згодом електронними будуть рецепти і лікарняні.

Детальніше розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

У квітні цього року електронні рецепти будуть спочатку по цих медикаментах, що по програмі «Доступні ліки». Тобто уже зникне оцей анекдот про лікарський почерк. Тому що коли з’явиться електронна медична картка, електронний рецепт, електронний лікарняний, лікарі ніде вже писати не будуть. Це спростить життя як лікарям, так і пацієнтам. І, відповідно, це зекономить багато часу.

За словами Віктора Іськіва, заклади Рівного до запровадження електронної документації готові, комп'ютерами забезпечені, під’єднанні до мережі інтернет.

Віктор Іськів каже:

Я сам працюю на півставки лікарем і знаю, як багато часу займає оформлення медичних документів. І коли вони стануть електронними, буде значно скоріше це все робити. І буде значно зручніше, бо пацієнт не буде зі своєю карткою носитися, бо буде приходити до будь-якого лікаря. Лікар входитиме у систему і в нього будуть всі записи суміжних спеціалістів в електронному вигляді з усіма обстеженнями.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень