ON-LINE

Анекдоти втратять актуальність: рівнянам видаватимуть електронні рецепти на ліки

середа, 16 січня 2019
А не рукописні
Фото з сайту "Високий замок"

З дня на день у медзакладах Рівного розпочнуть запроваджувати електронну документацію. В першу чергу, в електронний вигляд переведуть медичні картки пацієнтів. Зараз чекають на спеціальну програму, яка дозволить це зробити. Вона має надійти зі дня на день. А згодом електронними будуть рецепти і лікарняні.

Детальніше розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

У квітні цього року електронні рецепти будуть спочатку по цих медикаментах, що по програмі «Доступні ліки». Тобто уже зникне оцей анекдот про лікарський почерк. Тому що коли з’явиться електронна медична картка, електронний рецепт, електронний лікарняний, лікарі ніде вже писати не будуть. Це спростить життя як лікарям, так і пацієнтам. І, відповідно, це зекономить багато часу.

За словами Віктора Іськіва, заклади Рівного до запровадження електронної документації готові, комп'ютерами забезпечені, під’єднанні до мережі інтернет.

Віктор Іськів каже:

Я сам працюю на півставки лікарем і знаю, як багато часу займає оформлення медичних документів. І коли вони стануть електронними, буде значно скоріше це все робити. І буде значно зручніше, бо пацієнт не буде зі своєю карткою носитися, бо буде приходити до будь-якого лікаря. Лікар входитиме у систему і в нього будуть всі записи суміжних спеціалістів в електронному вигляді з усіма обстеженнями.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного