У Рівному діти-діабетики - без інсуліну?

Поскаржилася мама хворого хлопчика

Відома рівненська сортсменка Олена Ліснічук написала у  соцмережі Фейсбук, що вимушена купувати інсулін дитині, який мала б отримувати безплатно:

Olena Lisnichuk почувається розчаровано. 9 січня о 19:52 ·  Я вже втретє піду купувати малому інсулін!
Хоча "цукрові" діти (вони ж діти-інваліди мають отримувати інсулін пожиттєво і безкоштовно). Та у нас зараз фінансування нема. Грошей не виділили...


І це при тому, що в сусідніх країнах снг(в т.ч. Росія) і Європи такі діти отримують навіть інсулінові помпи, безконтактні глюкометри та матеріали до них. Безкоштовно! (Інформація з перших вуст)

 

Що ми робимо не так? Ця країна взагалі має шанс?((

Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів каже, що на початку кожного року завжди кілька тижнів є перебої з інсуліном. Бо аптечні мережі переукладають із медзакладами угоди на забезпеченні інсулінами і починають нові закупівлі. Але, щоб хворі не лишалися без препаратів, лікарі про це турбуються заздалегідь:

Завжди під кінець року ендокринологи виписують більше препаратів так, щоб батьки не купляли принаймні до середини січня. Тому що з початком року завжди таке з року в рік. Відповідно, якщо мама якимось чином тоді не спрацювала…Тут я, не знаючи ситуації, не можу вам казати. Але такі ситуації трапляються. Причому, кожен рік одна-дві людини завжди у такий просак потрапляють.

Тому Віктор Іськів радить мамі хворого хлопчика звернутися до них в управління, щоб предметно розібратися, чому її дитина залишилася без безплатного інсуліну. Також він висловив сподівання, що до кінця наступного тижня інсулін вже буде в аптеках Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень