Півтора мільярда на медицину виділять на Рівненщині

На медичні послуги, медикаменти, обладнання

Видатки на медицину в обласному бюджеті-2019 зросли. Напередодні облрада ухвалила бюджет на 2018 рік. Видатків - 7 млрд, доходів – 7 млрд. На охорону здоров’я передбачили понад 1 млрд. 390 млн. грн. При цьому намагалися врахувати усі потреби і медичних закладів, і хворих, пише прес-служба Рівненської обласної ради.

Йдеться як про закупівлю нового обладнання, так і про безкоштовні медикаменти та лікування для низки категорій громадян.

Так, на гемодіаліз передбачили 29,5 млн.грн.,

На лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 25,1 млн.грн.

Хворим на муковізцидоз в бюджеті наступного року виділяється 2 млн.грн. (зокрема, і на функціонування Центру при Рівненському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення).

1 млн.грн. передбачається для хворих із ураженням органів опори та руху.

На зубопротезування пенсіонерів, інвалідів, учасників бойових дій в бюджет заклали 800 тис. грн.

1 млн.грн. влада передбачила на безкоштовні медичні послуги учасникам АТО. Так наступного року, завдяки фінансуванню з бюджету, надалі безкоштовно лікуватимуть учасників АТО у комунальному закладі «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради. На це передбачили 500 тис.грн.

Ще стільки ж заклали на безоплатне лікування цієї категорії громадян в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В.Поліщука.

5 млн.грн. передбачили в бюджеті-2019 на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень