Анджеліну Джолі помітили з російським актором, який підтримує війну (ФОТО)

Росіянин фігурує в базі сайту «Миротворець»

Голлівудську акторку Анджеліну Джолі помітили в компанії російського актора Юрія Борисова, який знімався в пропагандистських фільмах і незаконно відвідував анексований Росією Крим.

Артисти зустрілися на кінофестивалі TIFF у Канаді. Джолі прибула на подію представляти фільм «Марія», де грає головну роль.

Росіянин прибув із прем'єрою стрічки американського режисера Шона Бейкера «Анора», там він грав одного з героїв стрічки.

До слова, стрічка, де грає Борисов, також тісно переплетена з СРСР та росіянами. В «Анорі» мають свої ролі й інші російські актори – Марк Ейдельштейн, Дар'я Єкамасова та Олексій Серебряков.

На кінофестивалі Анджеліну Джолі помітили саме з Юрієм Борисовим. Папараці сфотографували акторів, коли ті щось обговорювали.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень