Американців лікують СМС-ками

В канадському штаті Північна Альберта з'явилася незвичайна служба, метою якої є створення гарного настрою у місцевого населення. Для цього використовуватимуться СМС позитивного змісту, що надсилаються кожному зареєстрованому на сайті. Передбачається, що створення сервісу допоможе в першу чергу людям з проблемами психічного здоров'я, з депресіями і підвищеною тривожністю.

Водночас, головною передумовою початку роботи служби зростаюча кількість самогубств у Північній Альберті - за 2015 рік зростання склало близько 30 відсотків. А її перевагою стане оперативна підтримка пацієнтів, на відміну від, наприклад, прийому фахівцем


Багато учасників проекту вже відчули на собі його позитивну дію. Хоча, природно, позитивні СМС не скасовують іншого лікування. Однак за допомогою невеликих текстів, що поліпшують настрій, жити людям з серйозними психологічними проблемами стає легше. І ще один сервіс, що пропонує налаштуватися на позитив, буде зовсім не зайвим для їхнього порятунку.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень