Американці готові витратити 800 доларів на Різдво

Ці витрати на свята стануть рекордними за останні 14 років

Витрати американців під час зимових свят складуть цього року в середньому 805,65 доларів на людину в порівнянні з 802,45 доларами торік. Про це свідчать результати опитування Національної федерації роздрібної торгівлі США.

Таким чином, витрати будуть максимальними за 14 років історії проведення подібних досліджень, зазначає MarketWatch. Показник враховує загальні витрати на купівлю продуктів харчування, подарунків, прикрас та інших речей.

На придбання подарунків в цьому сезоні кожен американець в середньому планує витратити 462,95 доларів, це на 5 доларів більше, аніж торік. При цьому майже 59% респондентів воліли б отримати подарункову карту, цей вид подарунків займає першу позицію вже дев'ятий рік поспіль.

Частка людей, які планують купувати товари на різдвяні свята в інтернеті, зросла до 46% в порівнянні з 44,4% в 2014 році. Більше половини респондентів (майже 56%) будуть здійснювати покупки для себе і витратять на це в середньому 131,59 доларів проти 126,37 доларів минулого року.

Крім того, результати дослідження показали, що понад 73% американців вважають знижки найбільш важливим фактором при виборі товару, а трохи менш як 61% назвали якість продукції.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень