В США винищувачі F-16 переслідують військовий дирижабль

Він залишив без світла вже 20 тисяч чоловік

Винищувачі F-16 переслідують військовий дирижабль, який летить над Америкою і становить загрозу.

У середу, 28 жовтня, о 12.20 (за американським часом) дирижабль військово-повітряних сил США відірвався від щогли на військовій базі у Мериленді й почав вільний політ над північно-східними теренами США.

Як сталося, що військовий дирижабль, який є елементом протиповітряної оборони, зміг раптом відірватися – не повідомляють. Періодично над ним з’являються два винищувачі F-16. Чи будуть вони його збивати – незрозуміло.

Такі дирижаблі зазвичай споряджені системою дистанційного управління, однак за даними CNN, відповідна система на цьому конкретному дирижаблі – не працює (дала збій).

Сам дирижабль не несе ніякого летального озброєння, але справа в тому, що за ним тягнеться більш ніж двокілометровий кабель (6700 футів) великого пересічного розміру.

Пенсільванію (де населення небагато) цей летючий об’єкт перетнув без великих пригод, однак, періодично, коли дирижабль знижується, цей кабель волочиться по землі і руйнує мережі електропередач.

На цей час через нього без світла залишилося вже 20 000 чоловік.


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень