ON-LINE

Активним жителям Рівненщини вперше дадуть 17 млн з державного бюджету

неділя, 07 квітня 2019
На проекти громадського бюджету

Найближчим часом обласна державна адміністрація оголосить конкурс на проекти громадського бюджету. Надання коштів з державного фонду регіонального розвитку підтримав Кабмін на засіданні уряду в середу. Тепер в ОДА чекають на порядок проведення і, найімовірніше, конкурс на проекти громадського бюджету оголосять наступного тижня, повідомив заступник голови обласної адміністрації Ігор Тимошенко:

- Державний фонд регіонального розвитку дає 17 мільйонів гривень на реалізацію проектів громадського бюджету. Так само люди голосують, виграє об’єкт, або два, або три. Це вперше. Кабмін вже проголосував за таке рішення. Але ще немає офіційного порядку, ми чекаємо. Щойно він з’явиться, у нас буде можливість оголосити конкурс саме громадського бюджету на 17 мільйонів гривень. Це виключно для нашої області.      

Крім того, на Рівненщині оголосили додатковий конкурс з відбору проектів, що реалізують за кошти Державного фонду регіонального розвитку (далі ДФРР). Зараз наша область має 19 перехідних об’єктів, які розпочали у попередні роки, на загальну суму 203 мільйони гривень.

Ще 43 мільйони лишилися, але держава їх не забирає, а пропонує містам, селам чи районам нашої області використати їх на важливі соціальні, культурні чи інфраструктурні цілі. Охочі мають подати документи до 3 травня

за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1 (кабінет 417, департамент економічного розвитку і торгівлі РОДА). Телефон для довідок 695-293, 695-215, [email protected].

Як правило, це мають бути об’єкти, які потребують фінансування понад 5 мільйонів гривень із терміном реалізації до трьох років. Гарантовано для отримання коштів ДФРР має бути співфінансування не менше 10% з місцевих бюджетів. Гроші на реалізацію проектів державний фонд надає вже цього року.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного