Аби не було повторного інфікування. На Рівненщині з'являться пункти ПЛР-тестувань

Так уникатимуть черг, де збираються і здорові, і хворі люди

На Рівненщині створили 67 пунктів для проведення ПЛР-тестувань. 

Їх розташують у закладах первинної медико-санітарної медицини. Повний перелік - тут.

Сюди пацієнтів направлятимуть сімейні лікарі, а сам забір біоматеріалів буде безкоштовним.

Натомість медичні мобільні бригади зможуть приїхати додому за забором аналізів для проведення тесту на коронавірус у разі потреби. Однак рішення про це прийматиме сімейний лікар, повідомили в обласному управління охорони здоров'я.

Лікар оцінить стан здоров’я пацієнта, а також інші обтяжувальні фактори.

Цей алгоритм розробило міністерство задля уникнення перехресного інфікування.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень