![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Захисника «Азовсталі» звинуватили в «нацuзмі». Як доказ надали фото ПІЦИ
Виставку фотографій захисника «Азовсталі» – Дмитра Козацького, більше відомого під позивним «Орест», закрили в іспанському університеті за нібито нaцистські погляди автора.
Про це повідомляють на сторінці Twitter Політехнічного університету Каталонії, – пише РБК-Україна.
Нагадаємо, Дмитро Козацький є випускником Острозької Академії на Рівненщині.
Виставка проходила в університеті у Барселоні з 18 жовтня. Але 13 листопада роботи українця перестали експонувати.
«Повідомляємо, що роботи були вилучені і що університет не знав про ідеологію особи, яка їх підписувала. Університет радикально відкидає нацизм та шкодує про ситуацію, що склалася», – повідомили на сторінці університету у Twitter.
Виявилося, що з вимогою закриття виставки виступив відомий українофоб Анатолій Шарій, який закликав місцевих ліворадикалів скаржитися на адресу організаторів, приписуючи Дмитру Козацькому так звані «нацистські погляди».
На підтвердження своїх слів проросійський блогер прикріпив до посту фото комічної саморобної піци зі своєрідною свастикою, фото якої Дмитро виклав свого часу для тролінгу.
«Орест» також прокоментував ситуацію. У Twitter написав, що проти нього запустили кампанію з дискредитації. Також підтвердив, що це фото дійсно жартома публікував у себе не сторінці, щоб потролити наративи російської пропаганди.
Проте, коли зрозумів, що російські журналісти вирвуть знімки із контексту, то видалив пост.
«Я б ніколи не підтримував і не підтримую жахливі дії Третього Рейху та Гітлера. Тим паче, що нині ми боремося з прямою наступницею нацизму у світі – Російською Федерацією.
Я розумію, що якщо російські слуги бачать у мені загрозу і ведуть проти мене таку агресивну дезінформаційну кампанію, то я все роблю правильно. Не йдіть за російською пропагандою і не шукайте нацизму там, де його немає», – повідомив Дмитро Козацький.
Фотографії Ореста стали широко відомі всьому світу у травні. Тоді за день до виходу з «Азовсталі» він виклав свої світлини у вільний доступ. Ті зображували будні азовців, що захищали Маріуполь від російських окупантів. За емоційні та вдалі кадри Дмитра Козацького прозвали «Очима Азовсталі». Після окупації Маріуполя він потрапив у російський полон.
За свої роботи «Орест» отримав золоту медаль міжнародного конкурсу репортерської фотографії «Live press FOTO» та спеціальну нагороду польської фотопремії «Grand Press Photo 2022».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Шарій став на захист ромів із Торчина, які били ногами вояка з АТО (ФОТО/ВІДЕО)
Заборонити партію «проросійського блогера» Шарія (ФОТО/ВІДЕО)
Хто такий Шарій, або – чого хочуть УКРОСИ?
Секретні біоматеріали. Як Шарій добував сечу Зеленського у туалеті ресторану «РИБА»
Хочу попросити вибачення у Нацкорпуса: на сайті Шарія з'явилася несподівана заява (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК