АЗС Рівненщини поповнили бюджет на понад 200 млн грн

Цього вдалося досягти завдяки боротьбі з незаконними АЗС

На Рівненщині триває робота з детінізації ринку пального.

З січня в області виявили та зупинили діяльність 32 незаконних АЗС. Там вилучили пального загальною вартістю на понад 30 млн грн. Внаслідок таких заходів більшість підприємців зареєстрували свою діяльність, повідомили в облдержадміністрації.

Загалом обсяги реалізації пального на офіційних АЗС на Рівненщині зросли на 17%, а бюджет області від початку року поповнився на майже 214 млн грн.

 

Це на 30 млн більше, ніж торік, зауважують в облдержадміністрації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень