У Росії пенсіонерів заохочують вакцинуватися безплатними яйцями

МОЗ напередодні Великодня відкрили мобільні пункти вакцинації біля православних храмів

Мешканцям Хабаровського краю віком від 60 років пропонували безплатний десяток яєць. Їх видавали в обмін на щеплення проти коронавірусу, повідомляє интерфакс.

Голова уряду регіону з соцпитань Євген Ніконов заявив, що ця акція була присвячена Великодню. І проходила вона лише 29 і 30 квітня.

Птахофабрики Хабаровська і Комсомольська виділили досить велику партію столових яєць для того, щоб 29 і 30 квітня в 14 пунктах вакцинації люди старше 60 років у випадку вакцинації могли отримати десяток яєць, – заявив Ніконов.

Чиновник вважає, що це хороша ініціатива. На його думку, вона була актуальною напередодні світлого свята.

Це дуже позитивна історія. На тлі того, що відбувається в Москві й тому ж Китаї. До речі, в Китаї теж роздають яйця, – заявив чиновник.

Загалом птахофабрики виділили на це дійство 1 400 упакувань яєць.

До слова, регіональний МОЗ напередодні Великодня відкрив мобільні пункти вакцинації біля православних храмів. Аби люди, які йдуть на великодні богослужіння, могли вакцинуватися.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень