Олег Винник розповів, чому не ходить до церкви на Великдень (ВІДЕО)

«Я грішна людина. Часом хочу піти до церкви, але там люди...» (с)

Олег Винник зізнався, що похід до церкви справжнє випробування для нього. 

Український артист не може собі дозволити відвідувати храм через популярність. Як тільки він з'являється на богослужіннях, люди дістають телефони та просять про автограф чи фото просто в соборі.

Дуже соромно, прикро і боляче. Я дуже грішна людина. І часом я дуже хочу піти до церкви. Але я знаю, що там є люди. І я не можу собі цього дозволити,  – поділився Олег Винник.

Так, артисту доводиться ретельно підбирати час, аби тихо помолитися біля ікон та замолити гріхи. Він приходить до церкви, коли там немає людей, і знаходить окреме місце, де священник може його вислухати.

Я можу сповідатися тільки в церкві. До мене не може прийти священник чи мій наставник і вислухати мої проблеми. Ні, я маю прийти достойно до того місця, яке називається церква, і сповідатися, – розповів Олег Винник.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень