Винник став найбільш високооплачуваним артистом України і потрапив у Forbes (ФОТО/ВІДЕО)

Про улюбленця мільйонів українських жінок розповів його давній друг і продюсер

Олег Винник давно вийшов на міжнародний рівень, але офіційним закріпленням всесвітньої слави можна вважати випуск величезної статті про нього у престижному журналі Forbes Україна.

Кумир усіх українських «вовчиць» став героєм листопадового номера.

В інтерв'ю давній друг і продюсер музиканта Олександр Горбенко розповів, як Виннику вдалося пройти шлях від юного музиканта у сільському клубі на Черкащині до співака, який на своїх сольних концертах збирає повні стадіони, і скільки зараз «коштує Винник».

Цікаво, що до цього Горбенко був бізнесменом, однак все продав, а гроші вклав у розкрутку Винника, який на той час був зіркою в Європі, але вдома його ще ніхто не знав.

У той час співак із продюсером розробили дуже грамотну стратегію «завоювання Києва», а з ним – і решти українських міст і сіл. Спершу його пісні пропонували послухати користувачам Мережі. Так росла і популярність музиканта.

У 2013 році вони вирушили в концертний тур невеликими містами України. У той час слава вже йшла попереду нього, а вінцем туру став у 2014 році великий сольник у палаці Україна. Після нього - у тому ж році і в тій же концертній залі - він ще двічі збирав публіку своїми сольними виступами.

Відтоді Олег Винник - зірка. Повноцінна, яскрава і високооплачувана.

 

Лише торік він дав 50 сольних концертів. Ціни на квитки коштували 28-35 доларів. Виходить, що за рік Винник заробив до 7 млн в американській валюті.

Таким же насиченим обіцяв бути і 2020 рік. Втім, через пандемію все склалося інакше.

Попри заборону концертів, Винник усе ж примудрився виступити на НСК «Олімпійський»… але без глядачів.

Це шоу можна було подивитися онлайн. Вартість віртуальних квитків склала від 7 до 20 доларів. Загалом продали 79 тис. квитків.

Ще один спосіб заробітку - участь у рекламі. При цьому Олег Винник – доволі дороге рекламне обличчя. Дешевше, ніж за 100 тис. доларів, за словами продюсера, він працювати не погоджується.

Корпоративи з ним - теж по кишені далеко не кожному замовнику. Його 45-хвилинний виступ на корпоративі коштує від 50 тис. доларів і вище. Тримати цінову планку спонукає не лише бажання побільше заробити, але й статус.

Кумир мільйонів має коштувати дорого.

Одна з найвідоміших пісень виконавця:

Варто відзначити, що в Олега Винника - 2,5 млн підписників. Серед українських артистів більше - лише у Святослава Вакарчука, який є не тільки співаком, а й політиком.

Винник та його продюсер постійно користуються послугами соціологів, аби точно розуміти запити публіки.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень