Вовчиці у розпачі: Олег Винник вперше заговорив про почуття до коханої

Натуральний блондин наводить на роздуми

ФОТО з мережі

Олег Винник ретельно приховує своє особисте життя. На його переконання — прихильників має цікавити тільки творчість артиста, а все, що відбувається поза сценою, має залишатися в таємниці.
Втім, «кота у мішку не сховаєш». ЗМІ неодноразова писали, що Олег Винник давно й щасливо одружений зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сватко. У них росте спільна дитина. Хлопчик Юліан, живе і вчиться в Німеччині, - пише odnaminyta.com.

ФОТО з мережі

Ні сам Олег, ні Таюне ніяких коментарів з цього приводу не дають, тому їхнє мовчання автоматично сприймається за згоду. Однак варто зазначити, що всі пісні Винника про чисте кохання, тому не можна виключати, що його музою є саме Таїсія.

На радість численних прихильниць співак досить активно веде соціальні мережі, де часто ділиться новими фотографіями й відео. Нещодавно він опублікував свіжу серію знімків.

Ось як артист підписав цей пост:

 
 
 
 
 

 

olegg.vynnyk

Життя не варте і гроша, коли любові там немає...

Цілком можливо, у Олега з цим немає ніяких проблем, адже його кохана жінка не тільки чекає його вдома, але і підтримує на сцені.

ФОТО з мережі

Матеріали odnaminyta.com

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень