Рада ухвалила закон про розмитнення авто на «євробляхах»

Пропонується нова формула для розмитнення таких автомобілів

Рада ухвалила закон про розмитнення авто на «євробляхах»

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про зміни до Податкового кодексу щодо розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Йдеться про нову  формулу для розмитнення таких авто.

За ухвалення законопроєкту напередодні проголосували 235 народних депутатів за мінімально необхідних 226-ти.

Згідно з пояснювальною запискою:

Законопроєкт розроблено з метою врегулювання питання митного оформлення транспортних засобів, забезпечення дотримання митних правил при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту, а також врахування інтересів всіх верств населення при розв'язанні даного питання.

Слід зазначити, що йдеться про автомобілі, які ввезені фізичними особами на митну територію України в період до 31 грудня 2020 року і знаходяться в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Рада ухвалила закон про розмитнення авто на «євробляхах»

Нова формула буде дійсною протягом 180 днів від дня набуття законом чинності.

При цьому розмитнити можна лише автомобіль однієї категорії на одну особу (один легковий, один вантажний, один причіп).

 

Автомобіль повинен відповідати екологічним стандартам не менш як «Євро-2».

Також Верховна Рада ухвалила законопроєкт №4644-д «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України». Законопроєкт підтримали 237 нардепів.

Згідно з текстом документа, пропонується знизити штраф за незаконне перебування авто в Україні зі 170 тис. грн до 8,5 тис. грн.

Радіо ТРЕК у TelegramViber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень