$6000000. Чи дозволить новий інвестор гуляти рівнянам парком Шевченка? (ФОТО)

Максименко каже, що так

Сьогодні стало відомо, що знайшовся інвестор, готовий вкласти чималі кошти у реанімацію атракціонів центрального парку міста.

За різними оцінками незалежних експертів йдеться про суму бльзько $6000000 (шести мільйонів доларів)

Зокрема, це нам казали, які планували брати участь у конкурсі, але вирішили для себе, що очікувані видатки юудуть для них зависокими.

Як ми зрозуміли, серед іншого планується встановити й атракціон, де людей будуть стрімко піднімати й опускати з висоти чи не 12-поверхового будинку.

Крім того, орендар береться за власні кошти провести масштабні опоряджувальні роботи і встановити у парку – огорожу.

Нас насторожив цей момент і ми запитали у начальника управління культури містом – чи не закінчиться все тим, що рівнянам заборонять безкоштовно проходити парком?

Тарас Максименко запевнив, що

- Жодних обмежень на проходження парком ні для кого не буде. Інвестор орендує лише зону атракціонів.

До речі, можливістю взяти наші атракціони в оренду цікавилися потенційні інвестори зі Львова та Луцька, але взнавши про вимоги, що їх передбачило місто та оцінивши розміри майбутніх капіталовкладень, від участі в конкурсі – відмовилися.

Таким чином у рівненський парк ім. Шевченка інвестуватиме підприємство, зареєстроване у Рівному. Як сказав сам Максименко

Підприємство називається «Інтер Девелопмент», якщо не помиляюся

 

Воно має рівненську реєстрацію

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень