500 тисяч квіток щосезону висаджують на клумбах Рівного (ФОТО)

Працівники Тресту

Цьогоріч у міському тресті зеленого господарства виросять рекордну в історії підприємства кількість квіткової розсади. Про це повідомляє «Сім днів».

Для облаштування міських клумб і на потреби рівнян у тепличному господарстві мають виростити понад 500 тисяч декоративних рослин.

Дизайнерка Тресту Анна Пєхотіна розповіла, що підприєиство вирощує рослини не тільки для озеленення міської території, а й на продаж. У Тресту навіть є власний квітковий магазин у Рівному – на вул. Київській, 64. Туди можуть завітати рівняни, які збираються зробити велике замовлення для  комунальних чи приватних підприємств.

За словами дизайнерки, міський трест зеленого господарства вирощує переважно однорічні рослини.

Усього за сезон на клумбах міста висаджують близько 500–550 тисяч штук розсади. Аби вони постійно мали гарний вигляд, квіти садять не за раз, а протягом усього сезону.

Переважно клумби-рушники складаються з  сортових чорнобривців, віоли, бегоній, пеларгоній, сон-трави, петуній, сурфіній, а також агератума, целозії, сальвії, цинерарії, алісуму та канн.

Між тим, сьогодні на центральному ринку Рівного вже продавали бузок. Вартість однієї гілочки – 3 грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень