Трест зеленого господарства Рівного купить легковик майже за півмільйона гривень

До кінця року його мають доставити у місто

Це автомобіль «Hyundai Elantra» корейської компанії «Hyundai Motor Company».

Переможцем тендеру із закупівлі автомобіля трестом зеленого господарства стало ТОВ «Олімп мотор», яке запропонувало «Hyundai Elantra» за 452,4 тисячі гривень. Керівник тресту зеленого господарства Ірина Савчук поінформувала, що очолюване нею підприємство купляє автомобіль за власні зароблені кошти. 

На запитання «Чи доцільно було купувати це авто?», міський голова Рівного Володимир Хомко відповідає так:

Так, це доцільно. Це недорогий автомобіль. Один з найдешевших. І дуже багато їздить по місту директор тресту зеленого господарства. Дуже багато. Ніхто так не їздить, як вона. Вона щоденно мусить об’їздити все. А той автомобіль просто розпадається. Тому не бачу в цьому трагедії. Я ж виважено до цього ставлюся. Це - не собі. Зверніть увагу: я собі не купую. Цьому автомобілю, щонайменше, 12 років, на якому я їжджу. А їй він потрібний.

Нагадаємо, що міський голова Рівного Володимир Хомко користується службовим авто "Toyota Camry" 2007 року випуску, який дістався йому у спадок від попередника на посаді.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень