У Рівному утилізують та здадуть на брухт незаконні «черепашки» та кіоски

Власників просять забрати їх самостійно

У Рівному немає місця для зберігання примусово демонтованих гаражів та кіосків.

У місті з 2008 року працює комісія щодо демонтажу самовільно встановлених споруд, їх зберігають на території комунальних підприємств КАТП-1728 і тресту зеленого господарства. Заступник начальника управління містобудування та архітектури Василь Мельник зазначив таке:

На  цей час немає вільного місця для зберігання примусово демонтованих споруд на території комунальних підприємств. Йде мова про понад 20 споруд.

 

Тому пропонують вироби з металу здати на металолом, а вторговані кошти зарахувати у дохід підприємства. Майно, яке не придатне до використання, утилізувати.

Він зазначив, що деякі тимчасові споруди зберігають ще з 2013 року. Тож власників споруд просять забрати своє майно якнайшвидше.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень