У Рівному утилізують та здадуть на брухт незаконні «черепашки» та кіоски

Власників просять забрати їх самостійно

У Рівному немає місця для зберігання примусово демонтованих гаражів та кіосків.

У місті з 2008 року працює комісія щодо демонтажу самовільно встановлених споруд, їх зберігають на території комунальних підприємств КАТП-1728 і тресту зеленого господарства. Заступник начальника управління містобудування та архітектури Василь Мельник зазначив таке:

На  цей час немає вільного місця для зберігання примусово демонтованих споруд на території комунальних підприємств. Йде мова про понад 20 споруд.

 

Тому пропонують вироби з металу здати на металолом, а вторговані кошти зарахувати у дохід підприємства. Майно, яке не придатне до використання, утилізувати.

Він зазначив, що деякі тимчасові споруди зберігають ще з 2013 року. Тож власників споруд просять забрати своє майно якнайшвидше.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень