У Рівному дозволили зрізати дерева

Аварійні

20 тополь зріжуть у Рівному. Йдеться про дерева в районі вулиць Дубенської та Січових стрільців.

Дерева створювали небезпеку виникнення аварійних ситуацій в електромережах.

Працівники Рівненського міського тресту зеленого господарства на прохання ПрАТ «Рівнеобленерго» з понеділка зрізають аварійні дерева. Для виконання робіт енергетики надали спецтехніку, також були виведені в ремонт лінії електропередачі.

Речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова пояснила, що енергетики звернулися за відповідними дозволомами до управління житлово-комунального господарства м. Рівне. В управлінні такі роботи погодили. 

Як відомо, «Рівнеобленерго» розробляє та погоджує плани-графіки чистки трас з органами місцевого самоврядування. Найактивніше процес триває у Березнівському та Радивилівському районах. Недостатньою є робота з розчистки ліній у Рівненському та Корецькому районах, що найчастіше є причиною аварійних відключень під час негоди.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень