4 звички, які нищать мозок

У буквальному сенсі – він дуже швидко старіє

Звичайні щоденні речі часто мають згубний вплив на наше здоров’я.

І власне страждає не тільки шкіра чи система травлення, мозок теж зазнає подекуди незворотних змін.

Споживання продуктів з високим вмістом цукру

Глюкоза конче необхідна для роботи мозку, але й надмірне споживання цукру це теж не добре. Чимало досліджень свідчать про зв'язок надмірного споживання цукру та когнітивними порушеннями.

Особливо небезпечні солодкі газовані напої. Найкраще їх розводити водою, а ще краще – відмовитися від їх споживання зовсім.

П’яніти від алкоголю

У хорошій компанії та в період свят келихи можна підіймати один за одним. При цьому можна втратити відчуття кількості випитого. Коли людина відчуває що сп’яніла, значить алкоголь уже призвів до накопичення токсинів, які дуже шкідливі для мозку. Алкоголь вбиває нейрони мозку дуже швидко.

Тож споживання алкоголю більше допустимої норми однозначно завдає пошкоджень мозку. А спровокувати нейрозапалення може звичка щодня вживати алкоголь.

Брак питної води

Зневоднення погано впливає на роботу мозку, адже він на 70% складається з води. Навіть незначна нестача води неодмінно призведе до порушення роботи мозку та когнітивних порушень.

Алкоголь та кава буквально висушують організм. Тож кожну чашку кави та келих алкоголю найкраще запивати простою питною водою, щоб мінімізувати їх шкідливий вплив.

Алкоголь на порожній шлунок

Це вкрай кричуща помилка. Адже алкоголь буквально всмоктується у кровотік, а його накопичення в організмі починається буквально через 15 хвилин. Це нищить нейрони.

Щоб убезпечити себе необхідно перед вживанням алкоголю споживати клітковину або білкову їжу аби уповільнити всмоктування алкоголю.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень