4 способи заробити на генераторах, які зараз нікому не потрібні

Техніка, яка була життєво необхідною під час знеструмлення, після стабілізації ситуації пішла на простій

У 2022 році в Україну ввезли рекордну кількість генераторів – понад 500 тисяч одиниць. Пік імпорту припав на листопад, коли через знеструмлення міста залишалися без світла на 12 годин і довше.

Наразі про остаточну стабільність не йдеться, тож позбуватися техніки ніхто не планує. Втім, бізнес вже розмірковує, що робити з генераторами, коли ситуація налагодиться і потреби в них не буде зовсім. Наведемо кілька ідей, як принаймні окупити витрати на техніку.

1. Здати генератор в оренду

Аби поступово компенсувати витрати на генератор, його можна здавати в оренду на кілька діб. Адже є чимало майданчиків, де триває будівництво, але комунікацій там немає. Тож генератор - те, що треба, а свої заморожені активи можна перетворити на бізнес.

2. Тримати генератор до моменту, коли він знову знадобиться

Йдеться про консервування генератора, аби зберегти його у максимально робочому стані. Необхідно забезпечити належні умови зберігання. Генератор треба періодично вмикати відповідно до технічних умов використання.

3. Перепродати генератор

Це актуально для генераторів великої потужності й відповідно дуже дорогих. Найкраще його перепродати компанії, де ви його й купували. Вони мають клієнтські бази й можуть зберегти гарантійні умови. Втрати на такій операції близько 25% від вартості енергоносія, але повернете «живі» кошти на руки.

4. Віддати генератор на потреби ЗСУ

Це зараз інвестиція у збройні сили. Саме їм обладнання треба у максимальній кількості. Так ви не тільки допоможете військовим зігрітися, а й наблизите Україну до довгоочікуваної перемоги.

Щоб ви не вирішили зробити з генератором – не поспішайте. Війна ще не закінчилася, і попри те, що зараз дефіциту енергопотужностей немає, ситуація динамічна і може змінюватися щодня. 

Джерело: The Page 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень