3 16:00 до 23:00 у Рівному вимикатимуть світло (ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)

Тривалість і час відключення залежатиме від зростання навантаження

У Рівному задля стабілізації енергосистеми, яка була пошкоджена внаслідок ракетних ударів, будуть проводити планові віялові відключення. Про це повідомив мер міста.

Сьогодні частково може бути відключення світла з 16 до 23 години.

Почергово відключатимуться:

  • Північний (частинами - одні абоненти будуть з напругою, інші - без)
  • автовокзал Чайка
  • район автовокзалу на Київській
  • район Радіозаводу
  • район Мототреку
  • Новий двір
  • 12 школа
  • Покровський собор
  • Грабник
  • Гідропарк
  • Степана Бандери
  • Короленка
  • Замкова

- Де саме та в який час - надати інформацію неможливо, - зазначає міський голова.

Тривалість і час відключення залежатиме від зростання навантаження, як в загальному по системі в області, так і на окремих ділянках споживання в тому чи іншому районі міста.

Нагадаємо, у 29 громадах Рівненщини у неділю, 23 жовтня, з 14:00 до 18:00 відбудуться віялові відключення енергопостачання, перелік районів за посиланням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень