![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
За «важку» працю надбавку отримуватимуть ще кілька посадовців
Сьогодні у Рівному відбулося засідання сесії депутатів міської ради. Окрім важливих і не дуже для суспільства питань, депутати потурбувалися про фінансовий стан керівників міста. Зокрема, попри війну і суттєві економічні втрати, депутати повернули премії посадовцям. Про це повідомила міська депутатка Галина Кульчинська.
Про результати роботи міських обранців на сесії вона розмістила допис на своїй сторінці у Фейсбуці. Зокрема, Галина Кульчинська зауважила таке (подаємо текст без змін):
депутати скасували своє попереднє рішення про відміну на строк дії воєнного стану в Україні премій міським чиновникам і знову, як і просив міський голова, повернули премії йому, його заступникам, керуючій справами виконавчого комітету, директорам департаментів, начальникам управлінь та їхнім заступникам.
Так і написали в рішенні Рівнеради: «1.2. Виключити з тексту рішення пункт 2. У зв'язку цим вважати пункт 3 рішення відповідно пунктом 2».
І, якщо за це рішення голосували депутати Третяк, Шакирзян, Котляров і Харковець (вони ж і отримувачі премії), тоді це грубе порушення, яке називається конфлікт інтересів і, відповідно, судова справа.
Крім «вишеньки — на торті», було й багато чого іншого «солоденького»:
- своїм голосуванням депутатська більшість Рівнеради віддала в приватну власність майже 6 соток землі прибудинкової території в самісінькому центрі міста на майдані Незалежності, 5 (це там де магазин «Антошка»), попередньо не цікавлячись думкою мешканців багатоповерхового будинку за цією адресою;
- голосами тієї ж провладної депутатської більшості, з наших з вами грошей (це називається міський бюджет) віддали 16,2 млн. грн.(!) приватній компанії «Рівнетеплоенерго» на нібито компенсацію тарифів, які наче б то були недообліковані попередньої зими;
- щедро роздали на продаж під земельні аукціони (у воєнний-то час!) немалі площі нашої з вами міської земельки...
Я і мої колеги Сергій Васильчук, Олександр Нестерук, Олена Нездюр-Дика не дали жодного голосу в голосуваннях за ці рішення. На жаль, фракція «Батьківщина» в меншості в Рівнераді і наші голоси не зіграли своєї ролі. Не забудьте поцікавитися, як голосував депутат, за якого ви голосували, бо кожен обраний депутат місцевої ради є виразом волі своєї громади.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Служив у полку «Азов»: у Рівному в останню дорогу провели Героя (ФОТО)
Відомо, як у Рівному сповіщатимуть про тривогу, якщо місто знеструмлять (ВІДЕО)
Відпустити працівників додому закликав роботодавців міський голова Рівного
Освіта у Рівному: Один ліцей і два дитсадки досі не відновили роботу
Чому рівненські дитсадки — найкращі
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК