В обласному музеї презентують історичну книгу Рівненщини

В основу книги лягли відомості документів архівних фондів, наукових джерел, спогади очевидців

Сьогодні, 20 травня, о 12 годині в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація історико-краєзнавчого видання «Городищенські ретроспекції» (автор та упорядник Неоніла Диб’як).

Увазі читачів пропонується дослідження історії сіл та хуторів Городишенської сільської Ради Рівненського району Рівненської області з прадавніх часів до наших днів. Картини минулого села розгортаються на масштабному тлі сповненої величі і трагізму української історії. Безкомпромісна правда, любов до рідного краю – принципи, на яких базується викладена в книзі інформація. Вона буде цікавою широкому колу читачів, - запевняють організатори презентації.

Довідково: Диб’як (Зубкевич) Неоніла Ананівна народилася 6 жовтня 1954 р. в селі Мошків Млинівського району на Рівненщині. Після завершення навчання у Кременецькому педагогічному училищі, Рівненському педагогічному інституті, працювала вихователем дитсадка, чимало років віддала державній службі. Нині перебуває на творчій роботі. Мешкає в селі Городище біля Рівного. Неоніла Диб’як є членом Національної Спілки письменників України, лауреатом обласної літературної премії ім. Валер’яна Поліщука.

       

       

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень