На Дубенщині рятувальники навчали школярів

В селі Берег дітям розказували про безпеку життєдіяльності

За статистикою, діти складають найбільшу групу ризику, з цікавості вони найчастіше спричиняють надзвичайні події або ж стають їх жертвами. З метою зменшення трагічної статистики за участю дітей, вчора, 6 травня, співробітники Дубенського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС у Рівненській області завітали до школярів села Берег Дубенського району.

Рятувальники у доступній формі розповідали дітям, як поводитися безпечно вдома, в тому числі й з сірниками, як діяти у випадку пожежі і у формі сюжетно-рольової гри навчали дітей викликати пожежно-рятувальну службу. Школярі задавали багато питань про пожежну безпеку, декого зацікавила робота вогнегасників, тому рятувальники провели практичне заняття.

                                                                              За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень