В Рівненському парку Шевченка сьогодні зрізали дерева

А підприємці прибирали листя

Вранці, рухаючись парком, рівняни звернули увагу на людей, які прибирали зрізані дерева та складали їх у бус із написом «Сила людей». З‘ясувалося, що обрізку дерев проводили енергетики, до прибирання ж долучилися небайдужі рівняни – про це повідомив керівник міського об'єднання парків культури і відпочинку, Андрій Черепанов. Далі пряма мова:

– Машина, якщо там є напис «Сила людей» - він ніякого відношення до політики не має. Під час ремонту наших автомобілів просимо людей, які з нами співпрацюють по приватним підприємствах, щоб нам допомагали. Зараз у нас іде ремонт, тому мусимо просити. Допомога небайдужих підприємців, які співпрацюють з парком. Колектив у нас невеликий, то ми мусимо звертатися за допомогою.

Тож міському об’єднанню парків на волонтерських засадах допомагають близько 50 підприємців. Крім того, у громадських роботах беруть участь і студенти, про що раніше повідомляло Радіо Трек.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень