У Рівному згадують Чорнобиль. Виставка до 30-річчя (14 ФОТО)

Експозиція триватиме до середини травня

Сьогодні у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Наш біль – Чорнобиль», що присвячена 30-річчю аварії на ЧАЕС. Експозиція створена на основі фондових матеріалів музею. На ній представлені десятки фотографій, серед яких унікальні фото зруйнованого вибухом реактора 4-го енергоблоку, фото і копії документів учасників ліквідації наслідків аварії та світлини, зроблені під час експедицій співробітників музею у 30-кілометрову зону навколо ЧАЕС та в села північних районів Рівненщини. На відкриття завітали й самі ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС. Згадували про важкі часи аварії та обурювались тим, що про чорнобильців в Україні майже забули. А тільки на Рівненщині їх з восьми тисяч залишилось близько половини. Зокрема один із ліквідаторів і голова громадського об’єднання «Український національний фонд допомоги інвалідам Чорнобиля у Рівному та області», Віктор Ольховик сказав таке:

– Ми забуваємось про ті речі, які на сьогодні є, і тих людей, які серед вас живуть. Це ліквідатори, яких, на жаль, не настільки багато. Але кожен із них має цілий набір хвороб. Ніхто на це не зважає, а держава збирається закрити всі чорнобильські програми. Але я хочу нагадати нашим можновладцям наступне: доки ми живі - ми про себе нагадаємо. Не дамо тих людей загнати в глухий кут, у який держава їх намагається поставити.

Тож усі охочі зануритись в історію катастрофи можуть відвідати виставку «Наш біль – Чорнобиль» у Рівненському краєзнавчому музеї до середини травня. Нагадаємо, 30 років тому, 26 квітня 1986 року, сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства, наслідки якої відчуваються до сьогодні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень