У Рівному викинули у смітник голову Федерації профспілок області

Миколу Шершуна звинувачували у сімейному підряді у «Рівнелісі»

Сьогодні біля Рівненської облдержадміністрації група активістів викинула у смітник голову Федерації профспілок області Миколу Шершуна. Таку «народну люстрацію» Шершуну влаштували через його причетність до лісового господарства області. Зокрема, звинувачували у сімейному підряді в «Рівнелісі».

Відео – «ЧаРівне.інфо».

Нагадаємо, Шершун протягом 14 років був генеральним директором об'єднання «Рівнеліс», а у 2010-му очолював Державний комітет лісового господарства України.

Варто зауважити, що спочатку група активістів прийшла під обласне управління лісового господарства, а потім під приміщення ОДА з вимогою люструвати керівника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Грицайчука. Вони запевняють, що їм урвався терпець від того, що колишній регіонал Грицайчук досі обіймає свою посаду та продовжує нищити ліс.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень