У Рівному викинули у смітник голову Федерації профспілок області

Миколу Шершуна звинувачували у сімейному підряді у «Рівнелісі»

Сьогодні біля Рівненської облдержадміністрації група активістів викинула у смітник голову Федерації профспілок області Миколу Шершуна. Таку «народну люстрацію» Шершуну влаштували через його причетність до лісового господарства області. Зокрема, звинувачували у сімейному підряді в «Рівнелісі».

Відео – «ЧаРівне.інфо».

Нагадаємо, Шершун протягом 14 років був генеральним директором об'єднання «Рівнеліс», а у 2010-му очолював Державний комітет лісового господарства України.

Варто зауважити, що спочатку група активістів прийшла під обласне управління лісового господарства, а потім під приміщення ОДА з вимогою люструвати керівника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Грицайчука. Вони запевняють, що їм урвався терпець від того, що колишній регіонал Грицайчук досі обіймає свою посаду та продовжує нищити ліс.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень