У Рівному розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Його організовує Рівненська обласна бібліотека для дітей

На свято запрошені школярі молодших класів з Рівного та сусідніх сіл, серед яких відзначать лауреатів премії «Кобзарик» у номінаціях «Кращий читач» та «Друг бібліотеки». Ми завітали на відкриття тижню і запитали у юних любителів книги, які твори вони нині полюбляють:

Тож протягом цього тижня юні читачі відвідають бібліотечні вікенди, літературні мандрівки, ігри, конкурси, презентації книг, літературне караоке та багато інших заходів. Діти поспілкуються із відомими місцевими авторами Євгеном Шморгуном, Юрієм і Миколою Березами, Інною Нагорною та іншими. Крім того, сьогодні студенти РДГУ на сцені лялькового театру показали школярам п’єсу «Коли оживають казки». Як запевняють організатори, Всеукраїнський тиждень дитячого читання подарує малим нові знання та неперевершений настрій.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень