У Рівному розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Його організовує Рівненська обласна бібліотека для дітей

На свято запрошені школярі молодших класів з Рівного та сусідніх сіл, серед яких відзначать лауреатів премії «Кобзарик» у номінаціях «Кращий читач» та «Друг бібліотеки». Ми завітали на відкриття тижню і запитали у юних любителів книги, які твори вони нині полюбляють:

Тож протягом цього тижня юні читачі відвідають бібліотечні вікенди, літературні мандрівки, ігри, конкурси, презентації книг, літературне караоке та багато інших заходів. Діти поспілкуються із відомими місцевими авторами Євгеном Шморгуном, Юрієм і Миколою Березами, Інною Нагорною та іншими. Крім того, сьогодні студенти РДГУ на сцені лялькового театру показали школярам п’єсу «Коли оживають казки». Як запевняють організатори, Всеукраїнський тиждень дитячого читання подарує малим нові знання та неперевершений настрій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень