Президент відреагував на скандальне будівництво біля Краєзнавчого музею у Рівному

Ініціативній групі краєзнавців, науковців і небайдужих рівнян надійшов лист від Президента України Петра Порошенка щодо скандального будівництва біля Краєзнавчого музею на вулиці Толстого. 

Як повідомляють активісти, в листі йдеться про те, що в Адміністрації Президента занепокоєні соціальною напругою у Рівному у зв'язку з ущільненням забудови в центральній, історичній частині міста і можливою загрозою для сусідніх приміщень. 

Тож, Адміністрацією Президента було дано доручення голові ОДА  Віталію Чугуннікову щодо термінового вивчення ситуації і уникнення проблем, пов'язаних з хаотичною забудовою зони історичної спадщини і збереження пам'ятки архітектури національного значення. Йдеться про наш краєзнавчий музей.

Нагадаємо, за Краєзнавчим музеєм нещодавно розпочались підготовчі роботи для будівництва 12-поверхового житлового будинку. Активісти виступають проти цього, оскільки будинок буде псувати зовнішній вигляд фасаду музею. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень