«Штурмував Берлін. Брав Рейхстаг», - рівнянин, який пройшов війну (ФОТО)

У Рівному вшановували пам`ять полеглих в Німецько-Радянській війні

Сьогодні в Україні уже 16-ий рік поспіль відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. З цієї нагоди у Рівному на Дубенському військовому меморіалі відбувся мітинг-реквієм, де зібралися рівняни, аби згадати полеглих у Німецько-Радянській війні. Кореспонденту Радіо Трек вдалося поспілкуватися з одним із тих, хто звільняв нашу область від фашистів й дійшов до самого Берліна. Володимиру Легкому на початок війни було 15 років. Каже, коли почув вибухи, відразу мобілізувався добровільно до Радянської армії:

Я добровільно пішов на фронт у третю гвардійську бронетанкову армію, перший український фронт. Звільняли Шепетівку, Здолбунів, Дубно, Львів, Броди, Тернопіль, Івано-Франківськ. З кровопролитними боями форсували Віслу, звільняли Польщу, Чехословаччину, Австрію, Югославію. Штурмував Берлін. Брав Рейхстаг.  

Зауважимо, боротьба між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим етапом Другої світової війни. Втрати саме під час цієї боротьби, за різними оцінками, складають від 6 до понад 10 мільйонів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень