Жахлива знахідка біля замку у Польщі – у річці виявили тіло українки

Довго не могли ідентифікувати

Замок Ксьонж

У польському місті Валбжих біля замку Ксьонж, який вважається одним з найкрасивіших у Польщі, було знайдено мертвою 45-річну громадянку України. Тіло виявили у річці Пелзниця біля туристичного шляху. Про жахливу знахідку у поліцію повідомили туристи.

Місцеві ЗМІ повідомили про трагедію 16 грудня пізно увечері. Протягом тижня поліція намагалася ідентифікувати особу жінки – нею виявилася 45-річна українка.

Туристична стежка Гохбергів. Фото польських ЗМІ

Наразі не встановлено, як саме вона загинула. Найбільш імовірною є версія, що це був нещасний випадок, оскільки туристичну стежку Гохбергів, з якої, можливо, впала жінка, нещодавно частково закрили від туристів через її аварійний стан.

Ознак насильницької смерті на тілі не виявлено, але ні документів, ні мобільного телефона, які могли б допомогти у встановленні особи, при ній не було. Розглядають також версію пограбування, однак на тілі були золоті прикраси. 

Патологоанатомічна експертиза не дала чіткої відповіді щодо обставин смерті, тому було призначено додаткові аналізи. Справу передали до прокуратури, де триває слідство.

Замок Ксьонж вражає красою та драматичною історією сім'ї Гохбергів - останніх його власників до другої світової війни. Попри доволі високу ціну квитка, тут завжди багато туристів, у тому числі й з інших країн. Територія замку дуже велика, на час пандемії туристичні стежки на території були відкриті до огляду.

Стежка Гохбергів була місцями закрита для туристів, але не через пандемію, а через аварійне огородження. У таких місцях є застереження про небезпеку, але деякі туристи не зважають на них і проходять. Саме цей маршрут проходить кручею, на якій стоїть сам замок, а під горою протікає річка. Там доволі високо, і якщо не зважати на правила безпеки, можна звалитися з висоти у річку.

Висловлюють припущення, що та жінка також могла послизнутися у впасти у воду або, може, їй раптово стало зле, і тому вона упала. 

 

Ангеліна Ралко

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень