Українці випередили німців за кількістю придбаної у Польщі нерухомості

Купували житло та землю

За 2019 рік громадяни України придбали в Польщі понад 3200 квартир – це майже 40% від загальної кількості квартир, які в цій країні купили іноземці. Тож українці стали найактивнішими інвесторами в польську нерухомість серед іноземців, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ з посиланням на pap.pl.

Уперше українці придбали найбільше квартир серед іноземців у Польщі у 2015 році, до цього перше місце посідали німці. Відтоді кількість придбаних українцями польських помешкань лише зростала.

Щораз більше українців їдуть працювати до Польщі, купують житло і залишається на постійне проживання у цій країні. Водночас німці та громадяни скандинавських країн купують польську нерухомість здебільшого для заробітку.

Найбільше іноземців цікавить житло, розташоване у великих містах - Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Познані та Гданську, де найпростіше знайти роботу.

Окрім цього, українці також цікавляться й польськими земельними ділянками. У 2019 році міністерство внутрішніх справ Польщі видало українцям 270 дозволів на придбання загалом 53,3 гектара землі. Утім, ці дані можуть бути неповними, оскільки нотаріуси не завжди вчасно подають дані про такі операції.

Польща у 2019 році стала лідером у Євросоюзі з видачі дозволів на проживання іноземцям з країн, які не входять до ЄС.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень