Mолодий блогер, фітнес-тренер і батько трьох дітей помер від COVID в Україні (3 ФОТО)

«Димы больше нет с нами. Его сердце не выдержало» (с)

Від COVID-19 помер відомий український блогер-силач. Дмитро Стужук спочатку впав у кому, потім пережив клінічну смерть, а сьогодні у нього зупинилося серце.

У п'ятницю, 16 жовтня, стало відомо, що від коронавірусу помер відомий український блогер Дмитро Стужук. Про це повідомила його колишня дружина, блогер Софія Стужук на своїй сторінці в Instagram.

«Діми більше немає з нами, його серце не витримало», – написала в соцмережі Софія Стужук, яка виховує трьох маленьких дітей від Дмитра.

За словами Софії Стужук, вночі, 15 жовтня, Дмитру стало погано і його терміново забрали в лікарню. Дмитро перебував у дуже важкому стані, в реанімації, без свідомості. Спочатку він впав у кому, потім пережив клінічну смерть, після чого його серце зупинилося.

«Коронавірус – не небезпечне захворювання для тих, хто здоровий, але у Діми пішло ускладнення на серце, у нього проблеми з серцево-судинною системою», – говорила раніше Софія в Instastories.

Як раніше повідомляв сам Дмитро, коронавірусом він захворів у Туреччині, але тест чоловік пройшов, коли вже повернувся в Україну.

Через нібито «погані умови в лікарні» Дмитро вирішив проходити лікування вдома. При цьому, через низький рівень кисню в крові, йому видали кисневий апарат.


Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень