Північна Корея відправить інженерні війська до Донецька: Що відомо?

Північна Корея та росія продовжують співпрацю

Північна Корея відправить інженерний підрозділ до окупованого Донецька. Про це повідомив експерт з міжнародних відносин Семюел Рамані.

Як і у випадку з Іраном, який направив технічних радників до Криму разом із безпілотниками, Північна Корея поєднує постачання зброї з наземною присутністю.

 

Подібне відбувалося в Сирії та Зімбабве, - розповів Семюел Рамані у соцмережі Х.

Німецький оглядач Юрген Наудітт повідомив, що інженери з Північної Кореї прибудуть до України протягом місяця. Нагадаємо, що під час візиту до Північної Кореї 19 червня Путін заявив, що північнокорейські солдати не братимуть участі у війні в Україні.

Однак, 26 червня Міністерство оборони США оприлюднило звіт згідно з яким Центральна військова комісія Північної Кореї оголосила про об'єднання збройних сил з російськими військовими.

А в межах військового альянсу між цими країнами інженерний підрозділ північнокорейської армії буде направлений до Донецька.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень