«Вагітність від Зеленського»: Мендель збирається подати до суду на автора чуток (ФОТО/ВІДЕО)

На «максимальну суму»

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявляє, що  прессекретарю глави держави Юлії Мендель варто подати в суд на автора чуток про те, що вона вагітна від Зеленського. 

Мова, нагадаємо, йде про політика Геннадія Балашова, який першим озвучив таке припущення, пославшись на чутки в коридорах влади та на київських пагорбах довкола Банкової.

Треба зазначити, що Мендель сама підлила оливи вогонь чуток своєю абсолютно недоречною як для прес-секретаря поведінкою, яку публічно і відкрито толерував Зеленський

Про відповідну заяву Подоляка пише «Радіо Свобода».

«Є форма, яку б я хотів, щоб ми запровадили. Я їй це радив (і ми ще думаємо про це) – прямий позов судовий про приниження честі та гідності (що очевидно) та порушення всіх моральних норм, які тільки можливі.


Конкретно до першоджерела. І хай потім він в суді доводить, що це не він все вигадав», – розповів радник голови ОП.

Він вважає, що це має бути великий позов, «максимально великий (на астрономічну суму) і ці гроші автоматично мають бути зараховані на будь-який дитячий будинок».

Цікаво, що своє інтерв'ю для «Радіо Свобода» Подоляк дає російською

«Це буде ідеальна практика для України. Кілька разів їх покараєш на нормальні суми, гроші підуть у дитячі будинки і все, історія завершилася.


Не треба кримінальних справ, не треба адміністративних протоколів, стандартна американсько-європейська практика: позов і до побачення. Сподіваюсь, що ми це зробимо», – сказав Подоляк.

На запитання Радіо Свобода, навіщо Офісу президента і безпосередньо прессекретарці Юлії Мендель взагалі було реагувати на заяву Балашова, Подоляк зазначив, що «на це треба було відреагувати обов’язково», і додав, що форма, яку для цього обрала Мендель, була хоч і суперечливою, але «правильною для тієї аудиторії, яка накручувала цю тему».

 
 
 
 
 

«Вона могла естетично не подобатися комусь, але вона була правильна. Бо щойно вона це зробила, ще день-два і, в принципі, всі люди зрозуміли, що це все чисто жовтушний хайп. Вона зробила ідеальну конструкцію, яка дозволила вирішити проблему хайпу над конкретною ситуацією. Все», – вважає Подоляк.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень