«Заручники були – Акторами!», «Це все Спектакль!», – Ви в таке вірите? (ФОТО/ВІДЕО)

Кілька слів на захист Авакова & Co

Безперечно, дратує, коли нам намагаються подати операцію МВС у Луцьку як зразок «високого професіоналізму». У чому там професіоналізм? У тому, що президент виконав вимогу «городського сумашедшого» так званого зоотерориста й закликав усіх подивитися фільм, а задоволений зооактивіст із вальтами в голові після цього відпустив заручників?

У чому тут «висока професійність» МВС чи Альфи?

Якби натомість вони додумалися (мали і вміли) запустити під автобус робота на дистанційному управлінні, який запустив би у той автобус сонний газ, який би в тому автобусі всіх приспав так, щоб потім поліція змогла тихо й мирно пасажирів та зоотерориста із того автобуса винести, тоді б…

Тоді б ми змогли говорити про якийсь дійсно високий професіоналізм. А так заручників звільнив – Зеленський.

З іншого боку, Слава Богу, що вони не додумалися робити так, як на відео вгорі. Натисніть плей

Тепер про «Спектакль», «Пасажири були – Акторами», «Усе це постановка» і т.п.


Ми давно знаємо вислів: «Яка країна, такий і теракт». Правда полягає в тому, що влада швидко зметикувала:

«Це не терорист, це «городський сумашедший», але з автоматом і гранатами».

Плохой. Фото - ВВС

Швидше за все, цього чоловіка треба просто лікувати, але це не виключає того, що він міг наробити великої біди. Бо той факт, що «зоотерорист» хворий на голову, геть не виключає, що в автобусі могли загинути пасажири.

Доказом того, що це не постановка, є книга, тексти і поведінка зооактивіста, яка виказує всі ознаки відповідного психічного розладу.
 

Виявляється, на Максима Кривоша була навіть оформлена торговельна марка «Ямогу», зареєстрована ще у 2015 році під номером 195432. Ймовірно, ідеї тероризму виношувалися в його голові не один рік.

Іншим доказом «справжності» того, що відбувалося вчора у Луцьку є – заручники. Це цілком очевидні – реальні люди, яких ніхто не ховає і яких можна почути, побачити та помацати руками.

Ось подивіться на них:

Натисніть плей, тут різні люди

БТР, «Альфа» і шумова граната. І чим це аргумент користь «постановки»? Тим, що зоотерорист вийшов і ще хвилину когось чекав?...

По-перше, не хвилину. По-друге, а як мало бути інакше?...

Він виходить, а на нього біжить «Альфа» з автоматами, щоб він з переляку вихопив пістолета, чи застрибнув назад в автобус і підірвав там гранату?

ДУЖЕ ПРАВИЛЬНО зробили поліцейські, які його брали, що йшли до нього «в розвалочку». Без поспіху.

Потім, коли в нього на руках вже були кайданки, на арені з'являється «Альфа» та БТР.

Вони і мали це зробили на той випадок, якщо раптом в автобусі залишився можливий спільник терориста.
 

Такого ж не можна було виключати.

Натисніть плей, додивіться. Зауважте, скільки десятків людей у повній амуніції стоїть і стежить за цими подіями

Крім того, все, що відбувалося з автобусом та зоотерористом, ніхто не приховував: десятки, якщо не сотні людей (+ камери всіх телеканалів) все це бачили і знімали: як він вийшов, як він чекав, як його відвели, як приїхав БТР і т.п.

Можна вигадувати собі все, що завгодно, але правда полягає в тому, що дивний чоловік із Дубна таки взяв і захопив автобус, аби президент України звернувся до населення із закликом:
 

«Фильм «Земляне» 2005 г. Смотреть всем» (с)

Подивіться, пісня про Авакова (типу стьоб, але...)

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень