«Глядач хоче чути російську»: ведуча зробила скандальну заяву (ВІДЕО)

Діана та мовні квоти

Діана Панченко

Діана Панченко – ведуча телеканалу NewsOne – заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою.

Як повідомляє галицький сайт «Шляхта не працює», при цьому журналістка розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови.

Панченко, яка отримала премію «Журналіст року-2019», оприлюднила свою позицію в інтерв’ю Олені Бондаренко на «Эхо Киева».

 «Дуже важлива досі тема мови. Хоча дуже часто ми чуємо від політиків, що ця тема нав’язана, надумана… Нас то якраз і змусили [перейти на українську мову]», – сказала вона.

Діана Панченко на NewsOne

Журналістка заявила, що намагається не читати коментарі користувачів мережі, проте часто бачить претензії, чому вона не розмовляє російською.

«Я можу якоюсь мірою зрозуміти. Тому що, мені здається, це і називається демократія: коли ти хочеш російськомовний контент – натиснув кнопку «три», хочеш україномовний – кнопку «чотири», – вважає ведуча. Вона зазначила, що їй абсолютно все одно, якою мовою говорити.

 

«Але глядач дуже часто хоче чути російську мову. І дуже часто російськомовних спікерів краще дивляться. Це не означає, що потрібно ставити під сумнів статус державної української мови. Але чому нав’язувати телебаченню квоти в 90%? Ми ж до цього і йдемо», – підкреслила Панченко.

 

«Навіщо позбавляти нас, журналістів, права робити ефіри тою мовою, якою хочуть наші глядачі сприймати контент, я не розумію», – сказала ведуча. Вона додала, що її здивувало те, що президент України Володимир Зеленський посилив мовні норми.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень