Обласну бібліотеку Рівненщини очолила колишній журналіст (ФОТО)

Таке розпорядження підписав голова Рівненської облради Олександр Данильчук

У ньому розпорядився 5 листопада

увільнити Марію Приймак від виконання обов’язків директора Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки.

Замість неї виконання обов’язків директора бібліотеки з 6 листопада

покласти на Людмилу Васюху – заступника директора  цього закладу.

Нагадаємо, що Людмила Васюха до роботи у бібліотеці тривалий час працювала журналістом на Рівненському державному телебаченні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень